fbpx
Sizin İçin En Güvenilir
Ürünler

Monoces, sağlıklı yaşamı ve sürdürülebilir tarımı destekleyen bir firmadır. Sağlıklı ve genetiği korunmuş ürünleri tüketiciye buluşturmak öncelikle hedefimizdir.

Organik
Profesyonel
Taze

Geleneksel üretim yöntemleri kullanılarak üretim yapılmakta ve yerel üreticilerle uzun süreli iş birlikleriyle ekolojik, organik gıda üretimi desteklenmektedir. Yapay kimyasallar, hormonlar, antibiyotikler veya genetiği değiştirilmiş organizmalar kullanılmadan yetiştirilmesi gereken ve böyle yetiştirildiğinden emin olduğumuz ürünleri, en yeni sistemlerle işleyip paketleyerek tüketiciye ulaştırıyoruz. Kullanılan bütün ürünler, kimyasal girdi kullanmadan izin verilen ruhsatlı üretimden üretilip en uygun koşullarda paketlenmektedir.

 

Ürünlerimizden ceviz, badem ve Antep fıstığı, ham şekilde üreticiden alınarak uygun biçimde muhafaza edilmekte ve tesisimizde işlenmektedir. Ceviz, badem ve Antep fıstığı kabuklu şekilde yerel üreticiden alınır. Önce kabukları soyularak işlenmeye başlanır. Kabukları soyulan ceviz, badem, Antep fıstığı kurutma işlemlerinden geçerek özenle paketlenir ve sofranıza eşlik etmek üzere tesisimizden ayrılır.